facebook

instagram

Akcje specjalne: Restaurant Week dla Mam :)

2016-10-17

Jeśli macie dość stania przy garnkach albo potrzebujecie odskoczni od codzienności, koniecznie skorzystajcie z możliwości jaką daje kolejna już edycja popularnego festiwalu kulinarnego Restaurant Week. W ramach akcji, w której udział biorą najlepsze restauracje w Polsce, możecie w promocyjnej cenie 39 zł. skosztować 3 daniowego menu skomponowanego przez utalentowanych szefów kuchni.

Niektóre restauracje biorące udział w Restaurant Week na codzień wyglądają na „niedostępne” dla mamy z dzieckiem, która chciałaby zjeść obiad lub wypić kawę w miejscu innym niż klubokawiarnia. Jak się okazuje nic bardziej mylnego i nawet w ekskluzywnych miejscach w których, wydawać by się mogło stołują się tylko biznesmeni i celebryci -  Mama i Maluch też są bardzo mile widziani!

My już sprawdziłyśmy, które z nich posiadają udogodnienia dla mam z dziećmi i chętnie powitają Was w swoich progach.

Co więcej, restauracje te postanowiły zachęcić Was do odwiedzenia ich i ufundowały wejściówki zarówno w ramach Restaurant Week jak i bony z których będziecie mogli skorzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Poniżej znajdziecie listę wyjątkowych, przyjaznych Wam i maluchom, restauracji oraz informacje o konkursach w ramach którego możecie otrzymać bezpłatne zaproszenia.

P.S. Informacja o konkursach będzie aktualizowana wraz pojawianiem się ich na naszym profilu na FB :) 

 

WARSZAWA

La Tomatina

La Tomatina

Niezwykła włoska restauracja zlokalizowana w samym centrum Warszawy przy ul. Kruczej, oferująca bogaty wybór ponad 100 wyjątkowych potraw, które zadowolą najbardziej wybredne podniebienia. Możecie tu skosztować włoskich kanapek panini, wybierać wśród  skomponowanej na 37 sposobów pizzy a także wielu rodzajów makaronów i szerokiego wachlarza dodatków. Dla spragnionych włoskich deserów nie zabraknie smakołyków takich jak m.in. pyszna panna cotta, beza malinowa lub gruszka w czerwonym winie z miodem.

 

KRAKÓW

Gruszka Nova

Gruszka Nova

Restauracja Gruszka Nova to przede wszystkim idealne połaczenie historycznego klimatu miejsca skupiającego od końca XIX w. krakowskie środowisko artystycznoliterackie  i klasycznej kuchni polskiej w autorskim wydaniu szefa kuchni. W samym sercu krakowskiego Starego Miasta, w XIV-wiecznej kamienicy "Pod Gruszką" u splotu ulic Szczepańskiej, Sławkowskiej i Rynku Głównego w Krakowie każdy znajdzie coś dla siebie - począwszy od pysznej kawy po bogate menu opierające się na autorskich potrawach szefa kuchni, przygotowywanych ze świeżych, regionalnych składników.

Gruszka Nova zafundowała zaproszenie dla mamy wraz z osobą towarzyszącą na Restaurant Week. Można je wygrać w konkursie ogłoszonym na naszym profilu FB: https://www.facebook.com/mamywyjsciepl/

 

 AugustaAugusta

Augusta to restauracja zbudowana na kadłubie sześćdziesięcioletniej barki, zacumowana na granicy krakowskiego Kazimierza i Podgórza. Miejsce z wyjątkowym klimatem na który składają się wyszukany wystrój wnętrza oraz wspaniała włoska kuchnia w nowoczesnej i eleganckiej odsłonie. Do dyspozycji gości Augusta oferuje dwa pokłady. Dolny na poziomie wody, dzięki przeszklonej powierzchni posiada przepiękny widok na Wisłę oraz malownicze Podgórze. Górny pokład ze swoją oranżerią daje nieograniczony widok w każdą stronę. W sezonie można kożystać z tarasów widokowych, pozwalających relaksować się w promieniach słońca.

 

Bistro 11 Food&Wine

Bistro 11

Nieopodal Starego Miasta w Krakowie przy ul. Rakowickiej znajduje się wyjątkowo urokliwe miejsce - Bistro 11 Food&Wine,  stworzone z pasji do jedzenia i sympatii do ludzi. W przytulnym otoczeniu poczujecie się dopieszczeni zarówno pod względem kulinarnym jak i estetycznym. W restauracji dominuje oryginalne menu sezonowe, przygotowane z najwyższej jakości produktów pochodzących od lokalnych dostawców. 

 

 

WROCŁAW

My Corner Restaurant&Bar

My Corner

Restauracja My Corner usytuowana jest w centrum Wrocławia, na rogu dwóch głównych ulic otoczonych teatrami, Filharmonią i Operą Wrocławską. Nowoczesne i zarazem przytulne wnętrze restauracji doskonale wpisuje się w ideę "Wrocław - miejsce spotkań". Unikalny charakter miejsca sprawia, że jest to nie tylko hotelowa restauracja, lecz miejsce z duszą, tętniące życiem, pełne kultury i regionalnych smaków. Restauracja My Corner, to idealne miejsce zarówno na spotkania rodzinne w specjalnie przeznaczonej strefie dla rodzin z dziećmi, jak również spędzenie czasu w gronie przyjaciół lub spotkania biznesowe. Pyszne dania króte serwuje My Corner oparte są o produkty od lokalnych producentów żywności, za co restauracja ta otrzymała certyfikat Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska.

 

 

powrót