facebook

instagram

Blog: Bo wózek był za duży...

2016-03-29

Czy zdarzyło Wam się kiedyś być gdzieś niemile widzianym z dzieckiem? Ktoś Was wyprosił bo Wasz wózek był za duży i przeszkadzał, Wasz bobas postanowił zaśpiewać arię operową, albo zaczął roztaczać odpowiedni "aromat"? Ile razy zrezygnowałyście z wyjścia bo dziecko było "za małe" żeby je zabrać ze sobą?

A może napotkałyście na przysłowiowe kłody pod nogami w standardowej "obsłudze" niemowlaka w miejscu publicznym? Albo przewijałyście malucha na kolanie/na ulicy/w samochodzie/na przystanku/pod stołem/na biurku Pani urzędniczki? Znajome prawda? :)

Choć wymienione sytuacje wywołują pewnie na Waszych twarzach uśmiech zapewne w momencie ich zaistnienia wcale Wam do śmiechu nie było ;) 

My też to znamy :) Nauczone doświadczeniem szukałyśmy zawsze miejsc, co do których miałybyśmy pewność, że będziemy mogły spokojnie nakarmić niemowlaki albo w ustronnym miejscu zmienić im pieluszkę nie narażając się na ciekawskie lub zdegustowane spojrzenia lub komentarze. W finale często wachlarz naszych możliwości ograniczał się do 2-3 sprawdzonych miejsc... a każda wyprawa w nowe miejsce była obciążona czynnikiem stresu odbierając całą przyjemność.

Pewnego pochmurnego, jesiennego dnia po raz kolejny przeglądając oferty miejsc do których chciałybyśmy się udać doszłyśmy do wniosku, że warto stworzyć bazę z której z powodzeniem będą mogły korzystać także inne mamy. W ten sposób po kilku miesiącach ciężkiej ale jakże fascynującej dla nas pracy powstał serwis "Mamy Wyjście".

Do momentu rozpoczęcia pracy nad serwisem nie zdawałyśmy sobie sprawy, że takich miejsc jest na prawdę dużo i tworzą je ludzie z prawdziwą pasją i zrozumieniem dla potrzeb mam.

Mamy nadzieję, że znajdziecie tu dużo ciekawych miejsc, które zachęcą Was do wyjścia z domu, zainspirują, pozwolą realizować swoje pasje i spędzać przyjemnie czas :) I oczywiście, że będziecie tworzyć "Mamy Wyjście" razem z nami, bo tutaj Wy i Maluchy Jesteście Zawsze Mile Widziani! :)

 Beata&Dominika

 

 

 

powrót