facebook

instagram

Zatorland 5.0/5
2 głosy

Parkowa 7,
32-640 Zator,
telefon: +48 667 979 220

e-mail: info@zatorland.pl,
www: https://zatorland.pl/


Opis

Park Zatorland to ciekawe miejsce stworzone dla najmłodszych z myślą o ich edukacji poprzez rozrywkę.

Zatorland to kompleks trzech tematycznych parków: Parku Dinozaurów, Parku Owadów i Parku Mitologii.  Rozrywki dostarczy Lunapark.

Każdy z parków to niezwykłe miejsce umożliwiające poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii czy odkrywania niezwykłej przyrody.
To również przestrzeń do wypoczynku i wspaniałej zabawy dla całej rodziny.

W sezonie 2018 nowe atrakcje, w tym między innymi: największego na świecie ruchomego dinozaura Argentynozaura oraz niesamowitego,

5-cio metrowego, ruchomego Cyklopa, który swoje miejsce znalazł w Parku Mitologii.

 

PARK RUCHOMYCH DINOZAURÓW

To największy tego typu park w Europie Środkowej.

Park znajduje się na gęsto zalesionym terenie, przez który wiedzie ścieżka edukacyjna prezentująca dawne życie dinozaurów.

Pośród drzew spostrzec można ożywione modele dinozaurów – to łącznie przeszło 100 różnych eksponatów, zarówno tych mniejszych, jak i gigantycznych rozmiarów gadów, które niegdyś stąpały na Ziemi.

Większość eksponatów porusza się i wydaje dźwięki, dlatego przechadzka po naszej ścieżce edukacyjnej sprawia, że zwiedzający czują się przeniesieni w odległą przeszłość !

PARK OWADÓW

To wyjątkowe miejsce, w którym zwiedzający może spotkać owady ludzkich rozmiarów!

Choć codziennie spotykamy owady na żywo przez ich niewielkie rozmiary umyka nam nie tylko wiele szczegółów ich budowy ale również sam fakt ich dużego wpływu na życie innych organizmów na ziemi.

Dla zwiedzających jest ścieżka edukacyjna wzdłuż której postawionych jest 16 gigantycznych eksponatów min.: konik polny, biedronka, mrówka, jelonek rogacz, larwa motyla, modliszka, skorpion, stonka, żuk rohatyniec, mucha, skorek.

PARK MITOLOGII

Park Mitologii, którego ekspozycja w znacznej części ulokowana jest na wodzie, to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie z bliska poznać można greckich bogów, herosów, bohaterów i mityczne stworzenia.

Pięknie odwzorowane i nawiązujące do starożytnych posągów figury są znakomitym tłem do narracji o dawnym helleńskim świecie opiewanym w pieśniach i literaturze.

Nieodłącznym elementem zwiedzania parku jest przepłynięcie po malowniczym jeziorze łodzią i wysłuchanie opowieści o dawnych bogach i bohaterach.

LUNAPARK

To miejsce, w którym zmęczeni przygodą poznawania i nauki mali odkrywcy mogą się zrelaksować i dobrze bawić, korzystając z: kina 5D Extreme, symulatora 3D Bonanza, karuzeli „słonie”, diabelskiego młyna, karuzeli wiedeńskiej i łańcuchowej, basenu z łódkami, loterii, salonu gier, zjeżdżalni, trampolin, dmuchańców i wielu innych.

Miłośnikom mocniejszych wrażeń polecamy szczególnie przejażdżkę dinocoasterem, a o całkowity zawrót głowy przyprawi wszystkich pobyt w domku do góry nogami.

 


Recenzje:

  • 03 czerwca 2019 Joanna 5.0

    Witam. Odwiedziliśmy Zatorland w miniony weekend i przyznam, że jesteśmy pełni podziwu dla tego miejsca. Urokliwy Park Mitologii to w naszym odczuciu park numer jeden!! Zieleń, woda, tańczące fontanny - doskonałe miejsce na odpoczynek i chwilę relaksu po aktywnie spędzonym czasie w Lunaparku i Parku Dinozaurów. Park jest bardzo kolorowy, z dużą ilością najróżniejszych atrakcji. Ponieważ pogoda była przepiękna bawiliśmy się od otwarcia do zamknięcia. Dzieciaki wróciły zmęczone ale i zadowolone. Na pochwałę zasługuje obsługa - mili, życzliwi pracownicy, którzy mimo ogromnego upału i dużej ilości zwiedzających, nie pozwolili na siebie czekać, raz po raz uruchamiali każdą z lunaparkowych atrakcji. Super miejsce dla rodzin z dziećmi, serdecznie polecam.
  • 27 maja 2019 Kamila 5.0

    Świetny Park, doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy z wyżej opisanych parków oferuje dużo fajnych atrakcji, także nie sposób się tutaj nudzić. Zatorland to super miejsce, które nie tylko bawi, ale i uczy. Każdy eksponat, w każdym z parków, zaopatrzony jest w tablice informacyjne, na których zamieszczone są różne ciekawostki. Super miejsce, godne polecenia.


 

powrót

 

 

Szukaj podobnych ofert

Rodzaj oferty:

Województwo:

Miejscowość:

Dzielnica: