facebook

instagram

O nas

Kim jesteśmy i czym jest dla nas serwis internetowy „Mamy Wyjście”

 

Portal "Mamy Wyjście" tworzą Dominika - mama dwuletniej Majki i Kasia - mama 4 letniej Pati :).

 

Portal "Mamy Wyjście" to portal skierowany przede wszystkim do mam, choć każdy tata, też może z powodzeniem korzystać z informacji w nim zawartych.

Pomysł na serwis internetowy dedykowany aktywnym mamom zrodził się z potrzeby nas samych – mam, które nie chciały ograniczać się do wyjścia z maluchami na plac zabaw, ale będąc do tej pory aktywnymi uczestniczkami życia społecznego, zdecydowały, że warto stworzyć bazę miejsc gdzie można spędzić aktywnie czas z maluchem, nie odczuwając dyskomfortu przy karmieniu piersią, lub konieczności przewinięcia pociechy. Ponieważ nie znalazłyśmy bazy sprawdzonych miejsc postanowiłyśmy stworzyć własny serwis internetowy, który w przyszłości ułatwiłby innym mamom wyjście z domu z dzieckiem.

"Mamy Wyjście" to serwis internetowy skierowany do mam, które już zdecydowały się wyjść z dzieckiem. Pokażemy Wam miejsca najlepiej dostosowane do Waszych oczekiwań. Każda oferta zawiera dokładny opis miejsca wraz z informacją o udogodnieniach.

"Mamy Wyjście" to również serwis dla mam, które dopiero stają przez podjęciem decyzji o wyjściu. Pokazujemy w nim, że jest wiele miejsc, które możecie odwiedzić wraz z maluchem. Będzie to dla Was nie tylko przyjemne, ale również wygodne.

W końcu "Mamy Wyjście" to także portal dla mam, dla których wyjście z różnych względów jest w danym momencie niemożliwe. Zawiera zweryfikowaną bazę usług mobilnych, czyli fryzjerów, wizażystów, trenerów personalnych i innych specjalistów, którzy przyjadą do Was do domu jeśli będziecie tego potrzebować.

 

Zapraszamy też do nas na nasz funpage :)

https://www.facebook.com/mamywyjsciepl

 

 

 

powrót