facebook

instagram

Współpraca

Serwis internetowy „Mamy Wyjście” został stworzony głównie z myślą o mamach, które z sukcesem łączą opiekę nad dziećmi z potrzebą realizacji własnych potrzeb w zakresie aktywności społecznej, sportowej, edukacyjnej czy też kulturalnej. Promuje miejsca gdzie mogą one przyjemnie spędzić czas, oddając się interesującym je aktywnościom, bez potrzeby organizowania opieki nad dzieckiem.

W naszej bazie znajdują się wyłącznie sprawdzone i nieprzypadkowe miejsca gdzie mamy mogą się udać wraz z dzieckiem bez obawy o brak przewijaka, miejsca do zabawy czy odpowiedniego menu dla dziecka, ponieważ będą mogły to wcześniej sprawdzić na naszej stronie. Kładziemy nacisk na miejsca, gdzie oboje będą mile widziani a ich potrzeby w równym stopniu zaspokojone.

Jesteśmy obecni na Facebooku oraz Instagramie, gdzie zamieszczamy relacje z odwiedzonych miejsc, a także organizujemy konkursy i akcje promocyjne. Na naszym blogu już wkrótce znajdą się wywiady z aktywnymi mamami, które zachęcać będą mamy pozostające w domu do celebrowania codzienności i realizacji swoich pasji w towarzystwie swoich pociech.

Jeśli jesteś właścicielem miejsca otwartego na potrzeby rodziców i dzieci oraz chcesz umieścić swój lokal w naszej bazie lub chcesz szerzej zaprezentować swoją ofertę zapraszamy do kontaktu: kontakt@mamywyjscie.pl

 

 

powrót