facebook

instagram

Trattoria Gallo Nero

Warszawska 30B,
15-062 Białystok,
telefon: 85 710 44 44

www: http://www.gallonero.com.pl/


Opis

Trattoria Gallo Nero jest typową włoską restauracją prowadzoną przez właścicieli zakochanych we włoskich smakach.

Specjalnością lokalu jest oryginalna, cienka włoska pizza, wypiekana w piecu opalanym drewnem. W ofercie znajduje się 30 jej rodzajów. Ciasto na pizzę jest wyrabiane ze specjalnej mąki, do pizzy używamy tylko oryginalnej mozzarelli. Jest także możliwość zamówienia pizzy z oryginalną mozzarellą di Buffala (z mleka bawolego).

Do specjalności restauracji zaliczyć też można: zupę z owoców morza, małże oraz inne morskie przysmaki.

W menu nie brakuje oczywiście past - smakowite spaghetti, penne, czy tagliatelle. Warto także spróbować tortellini z mięsem czy szpinakiem i ricottą, ravioli z prawdziwkami oraz risotto z owocami morza. Sosy do  makaronów przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta, za wyjątkiem sosu bolognese, który jest gotowany przez wiele godzin. Istnieje także możliwość zamówienia świeżego lub bezglutenowego makaronu.

Na przystawkę proponujemy foccacię czosnkową, bruschettę z pomidorami i bazylią albo carpaccio z polędwicy wołowej. Jeżeli chodzi o zupy standardowo do wyboru mamy krem z pomidorów lub prawdziwków.

Dla wielbicieli mięs czeka Patelnia Torino (polędwiczki wieprzowe duszone w winie, podawane z makaronem quattro formagii na ostro) lub polędwiczki wieprzowe z sosem z prawdziwkami, z gorgonzoli lub zielonego pieprzu.

Dostępne jest też specjalne menu dla dzieci.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, włoskich produktów.

 


Recenzje:

  • Ta oferta nie ma jeszcze recenzji.


 

powrót

 

 

Szukaj podobnych ofert

Rodzaj oferty:

Województwo:

Miejscowość:

Dzielnica: