facebook

instagram

Restauracja Kameralna

Piechurów 3,
43-200 Pszczyna,
telefon: +48 502 770 484

e-mail: restauracjakameralna@hotelpiaskowy.pl,
www: http://restauracjakameralna.pl/


Opis

Restauracja Kameralna to miejsce gdzie sztuka kulinarna spotyka się z kameralną atmosferą, a śląskie tradycje zaserwowane w nowoczesnej formie nabierają niezapomnianego smaku. 

 
W kuchni wykorzystywane są ekologiczne, opatrzone certyfikatami produkty wytwarzane naturalnymi metodami. Ich jakość jest zdecydowanie wyższa, a dodatkowo są one mocno związane z kulturą Śląska. Restauracja znajduje się na Szlaku Kulinarnym "Śląskie Smaki”, który tworzą lokale gastronomiczne serwujące tradycyjne dania regionalne i jest zwycięzcą XI Festiwalu Śląskich Smaków.
 
Restauracja Kameralna była wielokrotnie doceniania i nagradzana m.in. Żółtą Czapką Przewodnika Gault&Millau, prestiżowej publikacji opisującej najlepsze na świecie restauracje, Certyfikatem Jakości portalu Tripavisor oraz odznaczeniem Restauracji Roku 2017 plebiscytu Dziennika Zachodniego.
 
Dwie przestronne sale doskonale sprawdzają się jako miejsce różnego rodzaju bankietów i imprez okolicznościowych. Lokal organizuje wesela oraz przyjęcia okolicznościowe jak urodziny, imieniny, chrzciny czy komunie, a także spotkania firmowe oraz cateringi, a specjalnie z myślą o klientach biznesowych stworzono nowoczesne i komfortowe zaplecze konferencyjne.

 *przewijak dla dzieci w trakcie realizacji, na chwilę obecną Restauracja Kameralna udostępnia mamom w razie potrzeby pokój hotelowy.

 


Recenzje:

  • Ta oferta nie ma jeszcze recenzji.

 

powrót

 

 

Szukaj podobnych ofert

Rodzaj oferty:

Województwo:

Miejscowość:

Dzielnica: