facebook

instagram

Videlec wine and food 5.0/5
2 głosy

Grójecka 194,
02-390 Warszawa,
telefon: 22 749 18 18

e-mail: info@restauracjavidelec.pl,
www: http://restauracjavidelec.pl


Opis

Każdy element tego miejsca na warszawskiej Ochocie został zaprojektowany z myślą o komforcie odwiedzających. Dużym atutem jest nowoczesny wystrój oraz przestronność. Stylowe wnętrze łączy w sobie motywy industrialne i naturalne. W głównej sali znajduje się kilkanaście różnych stołów dopasowanych do charakteru odwiedzin – od rodzinnej wizyty z pociechami, poprzez biznesowy lunch aż po wieczorne spotkanie z przyjaciółmi czy romantyczną kolację. Kluczowym miejscem jest oczywiście otwarta kuchnia, stwarzająca możliwość osobistego doglądania przygotowanych dań jak i nawiązania bliższej relacji z naszymi mistrzami kuchni.

Restauracji nie tworzy tylko inspirujące wnętrze i umeblowanie ale przede wszystkim dobrany i zgrany zespół. Witamy, zapraszamy, doradzamy, słuchamy uważnie opinii Gości, wyciągamy wnioski tak aby dobrze dopasować się do oczekiwań i gustów kulinarnych. Dowodem tego jest często zmieniana, ewoluująca karta, w której pozostawiamy sztandarowe pozycje a do ich towarzystwa dodajemy nowe inspirujące dania.

Videlec, to nie tylko Restauracja ale także mała winiarnia, w której oferujemy wina niespotykane zazwyczaj w sklepach. Co ważne, w przystępnej cenie można zakupić do domu butelkę trunku, który posmakował nam przy okazji posiłku.

O ile winiarnia, to gest w kierunku dorosłych Gości o tyle przeciwległa część restauracyjna to miejsce dedykowane najmłodszym odwiedzającym. Stworzyliśmy wewnątrz nie tyle dziecięcy kącik co mały plac zabaw z rekordowej wielkości ścianą do malowania kolorową kredą. Dla pociech przygotowane zostało dodatkowo odrębne menu.

Dla spotkań towarzyskich w większym gronie, proponujemy górną salę przygotowaną na wygodne przyjęcie do 30 Gości. Pod każdą z okazji szykujemy odrębną ofertę dopasowaną do klimatu i potrzeb.

 


Recenzje:

  • 31 października 2017 Dominika 5.0

    Świetne miejsce na rodzinny obiad, dużo miejsca dla dzieci, można wjechać wózkiem. Do tego super pyszne jedzenie. Polecam!
  • 28 czerwca 2017 Anna 5.0

    Bardzo fajna restauracja z dużym kącikiem dla dzieci. Plus za menu lunchowe.


 

powrót

 

 

Szukaj podobnych ofert

Rodzaj oferty:

Województwo:

Miejscowość:

Dzielnica: