facebook

instagram

Patio

Kiełbaśnicza 25,
50-110 Wrocław,
telefon: (71) 375 04 17

e-mail: restauracja@hotelpatio.pl,
www: https://restauracjapatio.eu


Opis

Usytuowana na parterze trzygwiazdkowego hotelu Restauracja Patio należy do najlepszych lokali we Wrocławiu. Jest dobrze znana z wyśmienitych potraw kuchni polskiej i europejskiej, przygotowywanych wyłącznie na bazie naturalnych składników najwyższej jakości. Wykwintne dania i dyskretną obsługę chwalą sobie nie tylko hotelowi goście odwiedzający Wrocław. Nowością na tle innych restauracji we Wrocławiu jest menu bezglutenowe. Dzięki profesjonalnemu szkoleniu lokal posiada certyfikat wrocławskiej restauracji serwującej menu bez glutenu.  Nowy wystrój wnętrz restauracji dopełnia urokliwe malarstwo. Doskonale współgra z nowatorskimi przepisami i kulinarnymi pomysłami Szefa Kuchni, Wiktora Moczka, absolwenta elitarnego kursu Paula Bocuse’a z Lyonu.

 

Restauracja Patio serdecznie zaprasza rodziny z dziećmi szczególnie na rodzinne weekendowe obiadySpecjalnie dla najmłodszych Restauracja Patio przygotowała wyjątkową ofertę.

Wszystkie dania dla dzieci przygotowane ze specjalnie wyselekcjonowanych, nieprzetworzonych składników. Menu dziecięcedostępne na stronie www, serwowane 1/2 porcji dla dzieci z menu a'la carte, udogodnienia w formie wysokich krzesełek i śliniaczków dla dzieci, specjalny kącik dziecięcy z akcesoriami do kolorowania i malowania i niespodziankę od Szefa Kuchni za zjedzony obiadek.

 


Recenzje:

  • Ta oferta nie ma jeszcze recenzji.


 

powrót

 

 

Szukaj podobnych ofert

Rodzaj oferty:

Województwo:

Miejscowość:

Dzielnica: